# 002 - Hizmetlerimiz

Gilx Web Tasarım & Programlama ve İnternet Bilişim Hizmetleri sizlere sadece ve sadece EN İYİ bildiği ve yaptığı alanda yani web tasarım, web programlama ve arama motoru optimizasyonu alanlarında yardımcı olacaktır.

  • Web tabanlı içerik yönetim sistemleri (Gilx CMS)
  • Web tasarımı & Web Programlama (Özel yazılım ve alt yapı)
  • Google arama motoru optimizasyonu (Seo hizmetleri ve takibi)
Bunların dışında herhangi bir alanda destek ve hizmet vermeyen Gilx Web Tasarım & Programlama ve İnternet Bilişim Hizmetleri yapmayacaklarınıda aşağıda belirtmiştir.

Neleri Yapmıyor ?

Gilx web bir ajans değil: Kartvizit tasarımı, antetli kağıt, tabela, fuar standı, broşür, el ilanı veya kurumsal kimlik çalışması yapmıyor.

Gilx web fotoğrafçı değil: Bünyesinde yeterli Fotoğraf çekim ekipmanlarına sahip olmamıza rağmen aslında o gerekmedikçe fotoğraf bile çekmiyor.

Gilx web bilgisayarcı da değil: Herhangi bir donanım parçası, bilgisayar tamir etmiyor, satmıyor.

Ayrıca, Sizi çok istemediğiniz sürece sanal gezintilere çıkarmıyor. İnteraktif cd, dvd yapmıyor. Hatta standart müşteri hizmet paketlerinin aksine dışarıya özel hosting paketleri dahi satmıyor.

Tüm bunların yanı sıra Gilx Web Tasarım & Programlama ve İnternet Bilişim Hizmetleri hiç bir zaman yapamayacağı sözler vermez ve olmayacak, asılsız vaadlerle siz değerli müşterilerinin zamanlarından çalmaz.

web tasarım